Praca w komisji wyborczej – zarejestruj się już dziś!

Kategorie:

Praca w komisji wyborczej

Czy wiesz, że możesz aktywnie uczestniczyć w życiu demokratycznego państwa i zarobić dodatkowe pieniądze? Zgłoś się do pracy w obwodowej komisji wyborczej i pomóż w organizacji i przeprowadzeniu wyborów. To szansa na zdobycie cennego doświadczenia, nawiązanie nowych kontaktów i wsparcie demokratycznych procesów.

Rejestracja: https://forms.gle/DRSQ2TBvE2eAKgY16
Praca w komisji wyborczej polega na przygotowaniu lokalu wyborczego, przyjmowaniu i sprawdzaniu dokumentów wyborców, wręczaniu kart do głosowania, nadzorowaniu prawidłowego przebiegu głosowania, liczeniu głosów i sporządzaniu protokołów. Praca jest płatna i wynagrodzenie zależy od rodzaju wyborów i ilości tur. W ciągu najbliższego roku odbędą się wybory parlamentarne, samorządowe (możliwe 2 tury) i europarlamentarne! To nawet do 2.000 zł dodatkowego zarobku!

Aby się zarejestrować, wystarczy wejść na stronę i wybrać województwo, powiat i gminę, w której chcesz pracować. Następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy swoimi danymi osobowymi i kontaktowymi. Po dniu ogłoszenia wyborów otrzymasz od nas potwierdzenie zgłoszenia, dokumenty zgłoszeniowe i wszystkie niezbędne informacje. Pamiętaj też o wyrażeniu zgód marketingowych, aby być na bieżąco z możliwościami pracy w komisji podczas kolejnych wyborów.

Nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś i zostań członkiem obwodowej komisji wyborczej. To proste, szybkie i korzystne. Przyczynisz się do sprawnego przebiegu wyborów i wesprzesz demokrację w naszym kraju. Zapraszamy!

Rejestracja: https://forms.gle/DRSQ2TBvE2eAKgY16
 

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

REKLAMA

REKLAMA

Social Media

REKLAMA

Kategorie

Dzieje się w Piastowie

Inne wpisy

REKLAMA

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

0
Would love your thoughts, please comment.x