7 Rowerowy Bieg Piastów nadchodzi!

Kategorie:

maxresdefault (52)

Zbliża się już siódma edycja Rowerowego Biegu Piastów! Już w dniu 25 września 2021 roku (sobota) uczestnicy będą mogli się wykazać i sprawdzić, czy sprostają temu wyzwaniu.

Wyścig odbędzie się na pięknej trasie Gór Izerskich, ze startem i metą w Szklarskiej Porębie-Jakuszycach na dystansach: 19 (MINI), 41 (MEGA) i 61 km (GIGA). Z pierwszym zmierzy się 313, z drugim aż 413, a z trzecim 287 rowerzystów. To jednak nie koniec! Rozegrana zostanie również Rowerowa Przygoda z udziałem stu dzieci.

Starty rozpoczną się o godz. 10 od uczestników wyścigu GIGA (w trzech grupach). O godz. 10:30, także w podziale na grupy, wystartuje MEGA, a pół godziny później MINI. Dziecięca Rowerowa Przygoda rozpocznie jazdę w dwóch grupach o godz. 9:00 i 9:20.

Zawodnicy będą musieli pokonać deszcz, błoto i chłód. Na to porywają się tylko prawdziwie brawurowe osoby, dlatego z niecierpliwością czekamy, żeby zobaczyć ich umiejętności i sportowego ducha zdrowej rywalizacji.

Natomiast na samych kibiców czekać będą świetne foodrucki z jedzeniem i kawą, a także stoisko lokalnego, rodzinnego browaru.

Szlaki i drogi leśne w trakcie zawodów będą otwarte dla turystów, ale organizatorzy proszą o ostrożność i przepuszczanie rowerzystów!

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

REKLAMA

REKLAMA

Social Media

REKLAMA

Kategorie

Dzieje się w Piastowie

Inne wpisy

REKLAMA

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

0
Would love your thoughts, please comment.x