Rozbudowa Strażnicy OSP Piastów

Kategorie:

22140ac951fc097cbd059fa4f65bcbdc

 

Ochotnicza Straż Pożarna w Piastowie (woj. mazowieckie, pow. pruszkowski) zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na rozbudowę strażnicy OSP w Piastowie, przy ulicy Warszawskiej 24. 

Ciągły rozwój jednostki i nowe wymagania, którym stawiamy czoła zmusiły nas do rozbudowy strażnicy, o dodatkowe miejsce garażowe dla pojazdu, którego niebawem otrzymamy. W nowo wybudowanej części, znajdzie się również dodatkowa szatnia dla strażaków-ochotników, nie posiadających dotychczas swoich szafek ubraniowych, z uwagi na brak miejsca.

Aby redukować wszelkie koszty wykonaliśmy projekt, w którym zaadaptowaliśmy dotychczasowy przejazd pod wieżą strażacką, na przelotowy garaż. W wyniku rozbudowy zostanie połączony z dotychczas istniejącymi boksami. Ponadto, nad częścią nowo wybudowanego garażu swoje miejsce znajdzie sala szkoleniowa. Pod koniec marca otrzymaliśmy pozwolenie na rozbudowę wydane przez Starostę Powiatu Pruszkowskiego.

Jako prężnie działająca jednostka stawiamy czoła każdemu wyzwaniu i zawsze pomagamy potrzebującym. Nigdy, nie myśleliśmy że będziemy musieli prosić Państwa o pomoc finansową, jednakże panująca pandemia SARS-CoV-2 (Covid-19), niespodziewanie mocno nas ograniczyła i nie pozwoliła na uzbieranie wszystkich potrzebnych środków finansowych na tę inwestycje.

Szacowany koszt inwestycji wyniesie około 200.000 złotych i prace z nią związane, w dużej mierze zostaną wykonane w czynie społecznym przez strażaków. Lecz bez przychylności mieszkańców, sponsorów, firm oraz instytucji zewnętrznych nie jesteśmy w stanie sami finansowo zrealizować ważnego przedsięwzięcia w piastowskiej strażnicy!

Zawsze mogliście liczyć na naszą pomoc, teraz My liczymy na Państwa! 🙂 

Za wszelaką pomoc oraz najmniejszą „cegiełkę” będziemy serdecznie wdzięczni!

Link do wsparcia TUTAJ

Źródło: zrzutka.pl

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

REKLAMA

REKLAMA

Social Media

REKLAMA

Kategorie

Dzieje się w Piastowie

Inne wpisy

Miasto wzbogaci się o nową atrakcję turystyczną — zabytkowa lokomotywa stanie na dworcu w Piastowie

Rada miejska Piastowa postanowiła wykupić oryginalną lokomotywę z czasów II Wojny Światowej. Nowa atrakcja turystyczna kosztowała prawie 76 tys. złotych. Jednak zanim wrak parowozu Ty2-220 1943 roku trafi na dworzec

Będzie centrum przesiadkowe. Czego zabraknie?

W Piastowie trwa budowa centrum przesiadkowego (bez przystanków autobusowych!). Inwestycja obejmuje dwa parkingi "Parkuj i Jedź", z których jeden jest już gotowy. Powstają też schody na wiadukt drogowy, prowadzący bezpośrednio z

Piastów Tel-Kab Party [ZAPOWIEDŹ]

Zastanawiacie się, co robić, gdy wam się nudzi? Nie macie pomysłu na spędzenie jakiegoś weekendu? Nie szkodzi, bo zbliża się...Piastów Tel-Kab Party! Odbędzie się już 25 września 2021 roku w godzinach od

Centralny Port Komunikacyjny: konsultacje

Chcecie brać udział w podejmowaniu decyzji, odnośnie powstającego Centralnego Portu Komunikacyjnego? Dobrze się składa, bo wykonawca zadania - opracowania Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego (STEŚ) dla Projektu "Budowa linii kolejowej nr 85 na odc.

UWAGA: Utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM w Piastowie potrwają do 6 listopada

Warszawski Transport Publiczny poinformował o zmianach w kursowaniu wybranych pociągów SKM i KM. Zmiany w rozkładach jazdy pociągów są związane z pracami modernizacyjnymi w rejonie stacji Warszawa Zachodnia. A także w innych lokalizacjach Warszawskiego Węzła Komunikacyjnego.

Groźny wypadek z udziałem motocyklistów

Późnym wieczorem, o godzinie 20:50 doszło do zdarzenia drogowego w Piastowie z udziałem dwóch motocyklistów na skrzyżowaniu ulic Dąbrowskiego i Piłsudskiego. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Prawdopodobnie, w trakcie ustalenia trasy

REKLAMA

Education Template

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x