Twoje zdjęcie dla Świetlnego Piastowa

Kategorie:

piastow-postswietlnypiastow-blue

Nasz świetlny napis PIASTÓW zlokalizowany obecnie przy rondzie u zbiegu ul. Warszawskiej i Al. Wojska Polskiego zostanie poddany wkrótce niezbędnym pracom serwisowym. Korzystając z tej okazji planowana jest także aktualizacja zdjęć, które stanowią jego bardzo ważny element. Zapraszamy Państwa do współpracy przy powstaniu nowego projektu i przekazywania własnych, piastowskich fotografii.

Twoje zdjęcie dla Świetlnego Piastowa!

– Chcemy pokazać poprzez zupełnie nowe zdjęcia na napisie, jak wiele zmieniło się w naszym mieście. Zależy nam, aby to właśnie mieszkańcy podzieli się z nami swoimi fotografiami, spośród których jury wybierze najciekawsze, które finalnie zobaczymy na instalacji – mówi Grzegorz Szuplewski, burmistrz Miasta Piastowa.

Dołącz do Świetlnego Piastowa!

Akcja „Świetlny Piastów” to szansa dla każdego amatora fotografii na dołączenie do ww. projektu. Aby wziąć w nim udział wystarczy przekazać 1-5 zdjęć własnego autorstwa przybliżających nasze miasto: życie codzienne, charakterystyczne miejsca, lokalne wydarzenia itp. Po zebraniu materiałów zdjęciowych komisja – złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta oraz wykonawcy projektu Firmy Multidekor – dokona selekcji fotografii, które pojawią się na odświeżonym napisie. Autorzy wybranych zdjęć – które trafią na świetlny Piastów – otrzymają podziękowania i upominki ufundowane przez organizatorów akcji.

Termin nadesłania prac: do 19 września 2021
Konkursowy adres kontaktowy: foto@piastow.pl
Informacje techniczne oraz zasady udziału w akcji dostępne w zawartym regulaminie i jego załącznikach.

Zapraszamy do udziału!

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

Źródło: UM Piastów

Udostępnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

REKLAMA

REKLAMA

Social Media

REKLAMA

Kategorie

Dzieje się w Piastowie

Inne wpisy

REKLAMA

Solverwp- WordPress Theme and Plugin

0
Would love your thoughts, please comment.x