Pogoda Piastów


1°C

  słabe opady śniegu

 • ciśnienie: 1029 hPa
 • wiatr: 3.6 m/s
 • wschód: 07:39:45
 • zachód: 15:21:52

pełna prognoza pogody

Historia miasta

Wiadomości

 • Stacjonarna Akcja Krwiodawstwa

  Stacjonarna Akcja KrwiodawstwaLiceum Ogólnokształcące oraz Piastowski Klub Honorowych Dawców Krwi zapraszają na Stacjonarną Akcję Krwiodawstwa, która odbędzie się 19 listopada 2018 r. w godz. 9 - 12 w L.O. im. A. Mickiewicza w Piastowie przy ul. 11-go Listopada 2A Należy być po lekkim posiłku oraz posiadać ze sobą dowód tożsamości z nr PESEL.


 • Stacjonarna Akcja Krwiodawstwa

  Stacjonarna Akcja KrwiodawstwaPiastowski Klub Honorowych Dawców Krwi w ramach Festynu Rodzinnego zaprasza 15 września 2018 r. w godz. 9 - 13.na Stacjonarną Akcję Krwiodawstwa. Szkoła Podstawowa Nr 4 ul. Żbikowska 25, Piastów. Należy być po lekkim posiłku oraz posiadać ze sobą dowód tożsamości z nr PESEL.


 • 2 kolejka piłkarskiej I ligi kobiet

  W dzisiejszym meczu 2 kolejki piłkarskiej I ligi kobiet drużyna z Piastowa podejmowała zespół z wielkopolski KSS Kotwica Kórnik. PKS Piastovia-ZAP Piastów pod wodzą Jacka Sękowskiego po iście zaciętym i ciężkim meczu pokonała ekipę z wielkopolski 5:4 (1:2). Bramki dla Piastovii zdobyły: rewelacyjna snajperka Beata Cabaj (25', 70' i 72'), Marta Kaczmarczyk w 54' oraz Patrycja Reszka w 74', dla gości wszystkie 4 bramki zdobyła Martyna Boguszyńska (12', 43', 65'k i 68'). Pomimo opadów deszczu licznie przybyli fani piłki nożnej i piastowskiej drużyny oglądali ciekawe i zacięte widowisko sportowe, obfitujące w 9 bramek. Kolejny mecz PKS Piastovia-ZAP Piastów rozegra na stadionie miejskim w Piastowie 09 września 2018 r. (niedziela) o godz. 16.00 z drużyną Akademia Piłkarska LGdańsk. Serdecznie zapraszamy na spotkanie. Oprac. i zdjęcia: Piotr Wojtczak


 • Wybory samorządowe 2018 r.

  Wybory Samorządowe 2018 r.Pan Premier Mateusz Morawiecki wyznaczył termin wyborów samorządowych w 2018 roku. Odbędą się one 21 października 2018 roku., a ewentualna II tura wyboru Prezydenta, Burmistrza czy Wójta odbędzie się 04 listopada 2018 r. To my mieszkańcy ocenimy dotychczasowe prace Rady Miejskiej i Burmistrza, wybierzemy władze naszego miasta, zarówno do nowego składy Rady Miasta, jak i Burmistrza.


 • Tężnia w naszym mieście

  Tężnia solankowaSuper pomysłem władz naszego miasta z myślą o zdrowiu jego mieszkańców, było postawienie tężni solankowej, usytuowanej w parku im. Sokorskich przy MOSiR. Inhalacje solankowe dostarczają wielu niezbędnych mikroelementów, pomagają odzyskać równowagę organizmowi i skutecznie walczyć z wieloma chorobami. Sekret kryje się w konstrukcji tężni leczniczej. Zbudowana jest ona z drewna iglastego, gałązek brzozowych i urządzeń do pompowania solanki. W konstrukcji, wytwarza się aerozol bogaty w całą gamę cennych mikroelementów, takich jak jod, brom, wapń, magnez, potas, żelazo, sód. Zachęcamy więc mieszkańców do korzystania z tej gamy mikroelementów. Tężnia działa automatycznie do godz. 21-szej.


 • 1 sierpnia 1944 - Piastów pamięta!

  Zawsze będziemy o Was pamiętać!Stowarzyszenie Nasz Piastów oraz Piastowskie Archiwum Miejskie mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Piastowa na obchody 74 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W programie uroczystości: 17⁰⁰ - złożenie kwiatów przy pamiątkowym murze na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 (Aleja Tysiąclecia 5) 18⁰⁰ - uroczysta Msza Św. w intencji Bohaterów Powstania Warszawskiego w Kościele pw. Chrystusa Króla Wszechświata (ul. Michała Ogińskiego 41) 19⁰⁰ - śpiewamy warszawskie piosenki. Dla każdego uczestnika organizatorzy przewidzieli śpiewnik, okolicznościową gazetkę i torbę z upominkami.   Szczegóły na załączonym plakacie.


Ogłoszenia

Forum

Ostatnie numery

 • Nr 2/2014 (32)
 • Nr 1/2014 (31)
 • Nr 2/2013 (30)
 • Nr 1/2013 (29)

Partnerzy

Baza Firm

pełna wersja portalu