2°C pochmurno z przejaśnieniami

Sukces piastowskiej grupy tanecznej VULCAN

Turniej National Dance Champs 2018

Grupa taneczna Vulcan działająca w Miejskim Ośrodku Kultury w Piastowie prowadzona przez Katarzynę Bartoszewicz wzięła udział w turnieju National Dance Champs 2018. Debiutanci zaskoczyli wszystkich zdobywając następujące tytuły:

 1. Amelia Bartoszewicz – Mistrzyni Polski w kategorii Disco Dance Solo female w grupie wiekowej Mini Kids
 2. Wicemistrzostwo Polski  w kategorii  Disco Show  Group w grupie wiekowej Mini Kids
 3. Drugie  Wicemistrzostwo Polski w kategorii  Disco Show Formation w grupie wiekowej Kids
 4. Wicemistrzostwo Polski w kategorii Disco Show Formation w grupie wiekowej Junior
 5. Wicemistrzostwo Polski w kategorii Disco Show Formation w grupie wiekowej Adult 2

Wszystkie prezentacje grupy tanecznej Vulcan stanowią Kadrę Polski i będą godnie reprezentować  miasto Piastów na Mistrzostwach Świata w Disco Show w Laben w Czechach oraz na Mistrzostwach Europy w Skopje w Macedonii.

„Grupa taneczna Vulcan chciałaby z całego serca podziękować  wszystkim osobom i instytucjom, które pomogły  w realizacji naszych  marzeń. Szczególne podziękowania dla Burmistrza  Miasta Piastowa Grzegorza Szuplewskiego, który uwierzył  w nas i  umożliwił nam start na najważniejszych krajowych Mistrzostwach.  Będziemy dumnie reprezentować Polskę i nasze miasto  na Mistrzostwach Świata i Europy.”

Zapraszamy wszystkich ciekawych naszych prezentacji na pokazy, które odbędą się 3 maja podczas  Dni Piastowa.

Katarzyna Bartoszewicz

Sukces piastowskiej grupy tanecznej VULCAN komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-03-30 13:24:42

  Pani kasia za miejskie pieniądze buduje karierę swojej córki, kosztem innych grup dziecięcych. Władze miasta powinny się tym zainteresować.

 • gość 2018-03-30 13:41:17

  Ty też możesz, ale siedzisz, pierdzisz w stołek i wypisujesz bzdury na internecie, bo nie masz nic lepszego do roboty

 • Mama dziecka które ciężko prac - niezalogowany 2018-03-30 14:27:49

  Miejskie pieniądze zostały wykorzystane do pokrycia kosztów dla wszystkich startujących z Vulcanu na IDO .Wszystkie dzieci ( także Amelka )razem z trenerkami ciężko na to pracowały . Rozumiem że brak odwagi i czysta zazdrość przemawia przez ten komentarz .

 • Gość - niezalogowany 2018-03-30 14:47:16

  Pani Kasia na sukces grupy pracowała długo przed urodzeniem córki i tego typu komentarze są po prostu przykre. Gratulacje dla grupy i Pani Kasi.

 • Dumny z Piastow - niezalogowany 2018-04-01 00:02:29

  Gratulacje dla pani Kasi za ciężką pracę, dzieci i młodzieży - grupie Vulcan, która poza występami artystycznymi promuje również nasze miasto Piastów. A wszystkim anty nastawionym do naszego miasta proponuję zimny prysznic na mózg, bądź zmianę miejsce zamieszkania na miasto o nazwie Siedlisko Debili!

 • Gość - niezalogowany 2018-10-14 07:03:43

  Pani Kasia to jest złoty człowiek, kariere córka robi sama swoją ciężka praca i zaangażowaniem tak jak jej wspaniała mama. Na tacy im tego nie podali. Sama ładnych parę lat temu u Pani Kasi tańczyłam i znam ją jako trenera i jako osobę która na głowie stanie i sobie zabierze aby dać innym. Wielokrotnie pomagała osobom których nie stać było na obozy taneczne, na treningi, pomagała zawsze kiedy była taka potrzeba i oczywiście jednocześnie pilnowała aby jej tancerki/tancerze nie opuszczał szkoły, lekcji i dostawali dobre stopnie. Ile radości ta kobieta potrafi wnieść człowiekowi do życia wie tylko ten, który poczuł to na własnej skórze. Brawa dla wszystkich roztańczonych Vulcaników energii, życzę Wam dalszych sukcesów! A z pozycji siedzącej na tyłku w domu to każdy może sobie próbować oceniać, tacy są zawsze wszechwiedzący i pierdząc w stołek najlepiej im się w klawiaturę stuka.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Wydarzenia, Piastów - więcej informacji