8°C słabe opady deszczu

Przedszkolaki z wizytą u Burmistrza

| Gdzie: Piastów

Przedszkolaki z Przedszkola Nr 3 przy ul. Godebskiego (grupa Biedronki) wraz z opiekunkami p. Marią Dankowską i p. Agnieszką Brach odwiedziły Urząd Miejski w Piastowie i Burmistrza Grzegorza Szuplewskiego.

Przedszkolaki z Przedszkola Nr 3 przy ul.Godebskiego (grupa Biedronki) wraz z opiekunkami p. Marią Dankowską i p. Agnieszką Brach odwiedziły Urząd Miejski w Piastowie i  Burmistrza. Powodem było zwieńczenie ogłoszonego w Przedszkolu konkursu "Nasze Miasto Piastów". Nagrodą była wizyta i zwiedzanie Urzędu Miasta oraz spotkanie i rozmowa z Burmistrzem. Niespodzianką dla Dzieci była obecność reporterki  Radia Niepokalanów, która przeprowadziła wywiady z dziećmi (audycja emitowana będzie w piątek 1 maja o godz. 13.00). Zwyciężczynią konkursu plastycznego  została Zuzia Durmaj, która podczas spotkania swoją pracę przekazała panu Burmistrzowi.

Dzieci dowiedziały się o pracy w urzędzie i codziennych obowiązkach Burmistrza. Na pytanie co chciałyby zmienić w naszym mieście? - chórem i jednogłośnie krzyknęły, że chciałyby place zabaw. Jednocześnie obiecały, że będą pilnować swoich rodziców, aby codziennie oddawali głos na Piastów w konkursie "Podwórko Nivea".

 

Przedszkolaki z wizytą u Burmistrza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Edukacja, Piastów - więcej informacji